Футзал. Турнирная таблица
№ |
Команды |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
Дом Кофе |
|
7:3 |
4:4 |
4:2 |
5:6 |
5:4 |
6:2 |
9:2 |
9:2 |
11:0 |
9:3 |
8:1 |
5:0 |
12 |
10 |
1 |
1 |
82-29 |
31 |
2 |
АКцентр |
3:7 |
|
5:2 |
2:3 |
6:2 |
13:3 |
10:2 |
4:3 |
13:5 |
4:3 |
24:1 |
14:1 |
5:0 |
12 |
10 |
0 |
2 |
103-32 |
30 |
3 |
УФГ |
4:4 |
2:5 |
|
3:5 |
5:2 |
7:3 |
7:2 |
7:3 |
9:3 |
8:2 |
5:3 |
17:0 |
5:0 |
12 |
9 |
1 |
2 |
79-32 |
28 |
4 |
Техноплюс |
2:4 |
3:2 |
5:3 |
|
4:1 |
7:9 |
8:5 |
3:2 |
3:3 |
9:2 |
6:2 |
14:3 |
5:0 |
12 |
9 |
1 |
2 |
69-36 |
28 |
5 |
Эпицентр |
6:5 |
2:6 |
2:5 |
1:4 |
|
3:3 |
2:3 |
6:5 |
5:0 |
13:2 |
5:3 |
10:0 |
5:0 |
12 |
7 |
1 |
4 |
60-36 |
22 |
6 |
Вболівальник |
4:5 |
3:13 |
3:7 |
9:7 |
3:3 |
|
12:6 |
6:4 |
5:0 |
5:6 |
17:3 |
8:2 |
5:0 |
12 |
7 |
1 |
4 |
80-56 |
22 |
7 |
Авиатор |
2:6 |
2:10 |
2:7 |
5:8 |
3:2 |
6:12 |
|
4:3 |
6:2 |
5:2 |
8:3 |
8:2 |
5:0 |
12 |
7 |
0 |
5 |
56-57 |
21 |
8 |
Феміда |
2:9 |
3:4 |
3:7 |
2:3 |
5:6 |
4:6 |
3:4 |
|
5:7 |
8:1 |
5:1 |
8:3 |
5:0 |
12 |
4 |
0 |
8 |
53-51 |
12 |
9 |
Темп |
2:9 |
5:13 |
3:9 |
3:3 |
0:5 |
0:5 |
2:6 |
7:5 |
|
8:8 |
2:4 |
7:2 |
5:0 |
12 |
3 |
2 |
7 |
44-69 |
11 |
10 |
Таксі "Лимон" |
0:11 |
3:4 |
2:8 |
2:9 |
2:13 |
6:5 |
2:5 |
1:8 |
8:8 |
|
5:6 |
5:0 |
5:0 |
12 |
3 |
1 |
8 |
41-77 |
10 |
11 |
MEGASPORT |
3:9 |
1:24 |
3:5 |
2:6 |
3:5 |
3:17 |
3:8 |
1:5 |
4:2 |
6:5 |
|
8:8 |
5:0 |
12 |
3 |
1 |
8 |
42-94 |
10 |
12 |
Рошен |
1:8 |
1:14 |
0:17 |
3:14 |
0:10 |
2:8 |
2:8 |
3:8 |
2:7 |
0:5 |
8:8 |
|
5:0 |
12 |
1 |
1 |
10 |
27-107 |
4 |
13 |
ПТУ - 7 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
0:5 |
|
12 |
0 |
0 |
12 |
0-60 |
0 |
Регламент проведення чемпіонату міста Вінниці з футзалу(міні-футболу) серед аматорських команд 2012 р. Календар ігор 1 Тур 17 березня(субота) "СКА"
16.00 Рошен - ПТУ-7 5:6
16.45
Дом Кофе - Техноплюс 4:2
17.30
АКцентр - Вболівальник 13:3
18.15
Темп - УФГ 3:9
19.45
Таксі "Лимон" - Феміда
1:8
14.00
MEGASPORT
- Епіцентр 3:5
2
Тур
24 березня(субота)
"СКА"
17.30 Феміда - АКцентр 3:4
18.15 Рошен - Дом Кофе 1:8
19.00 УФГ - Таксі "Лимон" 8:2
19.45
Авіатор - Темп 6:2
20.30
ПТУ-7 - Эпіцентр 3:7
22.00
Вболівальник
-
MEGASPORT
17:2
3
Тур
31 березня(субота) "КОЛОС"
11.00
Дом Кофе - ПТУ-7 12:1
11.00
Темп - Техноплюс 3:3
12.00
Таксі "Лимон" - Авіатор 2:5 12.00 Эпіцентр - Вболівальник 3:3 19.30
АКцентр - УФГ 5:2
13.00
Феміда
-
MEGASPORT 5:1
4
Тур
1 квітня (неділя) "КОЛОС"
10.00
ПТУ-7 - Вболівальник 4:7
10.00 Феміда - Эпіцентр 5:6
11.00
Авіатор - АКцентр 2:10
11.00
Техноплюс - Таксі "Лимон" 9:2
12.00
Рошен - Темп 2:7
12.00
УФГ
-
MEGASPORT
5:3
5
Тур
8 квітня (неділя)
10.00 Эпіцентр - УФГ
2:5
10.00 Таксі "Лимон" - Рошен 5:0
11.00 АКцентр - Техноплюс
2:3
11.00 MEGASPORT
- Авіатор
3:8
12.00
Темп - Дом Кофе
2:9
12.00
Вболівальник - Феміда
6:4
6
Тур
22 квітня (неділя) СК"КОЛОС"
10.00
ПТУ-7 - Феміда 0:5
10.00
УФГ - Вболівальник 7:3
15.00
Авіатор - Эпіцентр 3:2
14.00 Рошен - АКцентр 1:14
11.00 MEGASPORT
- Техноплюс 2:6
11.00
Дом Кофе - Таксі "Лимон" 11:0
7
Тур
29 квітня (неділя) СК"Колос"
11.00 Темп - ПТУ-7 5:0
10.00 АКцентр - Дом Кофе 3:7
11.00
Эпіцентр - Техноплюс 1:4
12.00
MEGASPORT
- Рошен 8:8
12.00 Вболівальник - Авіатор 12:6
10.00 Феміда - УФГ 3:7
8
Тур
6 травня (неділя) СК"Колос"
10.00 ПТУ-7 - УФГ 0:5
12.00
Авіатор - Феміда 4:3
11.00 Техноплюс - Вболівальник 7:9
11.00 Рошен - Эпіцентр 0:10
12.00 MEGASPORT
- Дом Кофе 3:9
10.00 Темп - Таксі "Лимон" 8:8
9
Тур
13 травня (неділя) СК"Колос"
12.00
MEGASPORT
-
Таксі "Лимон" 6:5
АКцентр - Темп 13:5
10.00
Эпіцентр - Дом Кофе 6:5
11.00
Вболівальник - Рошен 8:2
11.00
Феміда - Техноплюс 2:3
10.00 УФГ - Авіатор 5:2
10
Тур
20 травня (неділя) СК"Колос"
ПТУ-7 - Авіатор 0:5 10.00
Техноплюс - УФГ 5:3
11.00
Рошен - Феміда 3:8
11.00
Дом Кофе - Вболівальник 5:4
15.00 Таксі "Лимон" - АКцентр 3:4
10.00
MEGASPORT
- Темп 4:2
11
Тур
27 травня (неділя) СК"Колос"
АКцентр - ПТУ-7 5:0
Эпіцентр - Темп 5:0
11.00 Феміда - Дом Кофе 2:9
10.00 УФГ - Рошен 17:0
11.00 Авіатор - Техноплюс 5:8
12
Тур
3 червня (неділя) СК"Колос"
ПТУ-7 - Техноплюс 0:5
14.00
АКцентр -
MEGASPORT 24:1
18.30
Рошен - Авіатор 2:8 14.00
Дом Кофе - УФГ
16 червня (субота)"Терминал" 14.00
Темп - Вболівальник 0:5 14.00
Таксі "Лимон" - Эпіцентр 2:13
13
Тур
10 травня (неділя) СК"Колос"
10.00
Эпіцентр - АКцентр 2:6
14.00 Вболівальник - Таксі "Лимон" 5:6
15.00 Феміда - Темп 5:7
Авіатор - Дом Кофе 2:6
15.00 Техноплюс - Рошен 14:3
14.00 ПТУ-7 -
MEGASPORT 0:5
|