ФУТЗАЛ группа А
№ |
Команди |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
Поділля-ЕМС |
|
|
3:3 |
|
|
8:0 |
6:3 |
|
5:0 |
3:4 |
4:3 |
5:1 |
9:0 |
10:0 |
10:4 |
10 |
8 |
1 |
1 |
63-18 |
25 |
2 |
Прокуратура |
|
|
5:4 |
8:5 |
|
5:4 |
5:7 |
|
5:2 |
|
|
5:2 |
|
7:2 |
15:1 |
8 |
7 |
0 |
1 |
55-27 |
21 |
3 |
Еко-Дім |
3:3 |
4:5 |
|
|
6:4 |
2:1 |
|
1:2 |
|
9:0 |
|
|
8:2 |
10:0 |
9:1 |
9 |
6 |
1 |
2 |
52-18 |
19 |
4 |
Сатурн Вапнярка |
|
5:8 |
|
|
|
2:5 |
|
10:3 |
10:5 |
|
6:3 |
8:1 |
|
7:5 |
11:1 |
8 |
6 |
0 |
2 |
59-31 |
18 |
5 |
Флін транс |
|
|
4:6 |
|
|
7:8 |
|
|
5:2 |
4:1 |
9:3 |
8:2 |
11:4 |
6:5 |
|
8 |
6 |
0 |
2 |
54-31 |
18 |
6 |
Файєр Вуд |
0:8 |
4:5 |
1:2 |
5:2 |
8:7 |
|
|
7:2 |
|
|
4:3 |
|
|
4:2 |
12:2 |
9 |
6 |
0 |
3 |
45-33 |
18 |
7 |
Блохіна-Бєланова |
3:6 |
7:5 |
|
|
|
|
|
3:3 |
3:4 |
8:5 |
10:1 |
4:1 |
7:3 |
|
|
8 |
5 |
1 |
2 |
45-28 |
16 |
8 |
Феміда |
|
|
2:1 |
3:10 |
|
2:7 |
3:3 |
|
2:4 |
|
7:2 |
0:4 |
4:2 |
6:2 |
5:1 |
10 |
5 |
1 |
4 |
34-36 |
16 |
9 |
Діадема |
0:5 |
2:5 |
|
5:10 |
2:5 |
|
4:3 |
4:2 |
|
2:3 |
|
5:2 |
1:1 |
|
3:1 |
10 |
4 |
1 |
5 |
28-37 |
13 |
10 |
Таксі-Лимон |
4:3 |
|
0:9 |
|
1:4 |
|
5:8 |
|
3:2 |
|
6:3 |
1:5 |
|
2:7 |
|
8 |
3 |
0 |
5 |
22-41 |
9 |
11 |
Блік |
3:4 |
|
|
3:6 |
3:9 |
3:4 |
1:10 |
2:7 |
|
3:6 |
|
|
4:0 |
|
10:3 |
9 |
2 |
0 |
7 |
32-49 |
6 |
12 |
Авалон |
1:5 |
2:5 |
|
1:8 |
2:8 |
|
1:4 |
4:0 |
2:5 |
5:1 |
|
|
3:4 |
|
|
9 |
2 |
0 |
7 |
21-40 |
6 |
13 |
Нова Пошта |
0:9 |
|
2:8 |
|
4:11 |
|
3:7 |
2:4 |
1:1 |
|
0:4 |
4:3 |
|
|
|
8 |
1 |
1 |
6 |
16-47 |
4 |
14 |
Здорова Нація |
0:10 |
2:7 |
0:10 |
5:7 |
5:6 |
2:4 |
|
2:6 |
|
7:2 |
|
|
|
|
|
8 |
1 |
0 |
7 |
23-52 |
3 |
15 |
Рівер Бойз |
4:10 |
1:15 |
1:9 |
1:11 |
|
2:12 |
|
1:5 |
1:3 |
|
3:10 |
|
|
|
|
8 |
0 |
0 |
8 |
14-75 |
0 |
=== Тур 1 ===10,11 13-00 «КОЛОС» Здорова Нація - Таксі-Лимон 7:2
14-00 «КОЛОС» Файєр Вуд - Флін транс 8:7
14-00 «КОЛОС» Рівер
Бойз - Поділля-ЕМС 4:10 15-00 «КОЛОС» Діадема - Авалон 5:2 9-30 «Терминал» Сатурн(Вапнярка) - Феміда 10:3 11-30 «Терминал» Еко Дім - Нова Пошта 8:2
=== Тур 2 ===17,11
13-00 «КОЛОС»
Нова Пошта -
Блік 0:4 13-00 «КОЛОС»
Феміда - Рівер
Бойз 5:1 14-00 «КОЛОС» Флін транс -
Здорова Нація 6:5
14-00 «КОЛОС» Прокуратура - Сатурн(Вапнярка) 8:5 15-00 «КОЛОС»
Блохіна-Бєланова - Діадема 3:4 9-30 «Терминал» Таксі-Лимон - Еко Дім 0:9 11-30 «Терминал» Поділля-ЕМС -
Файєр Вуд 8:0
=== Тур 3 ==24,11
13-00 «КОЛОС» Рівер Бойз -
Прокуратура 1:15
14-00 «КОЛОС» Еко Дім -
Флін транс 6:4
14-00 «КОЛОС» Блік -
Таксі-Лимон 3:6
15-00 «КОЛОС» Діадема - Нова
Пошта 1:1
15-00 «КОЛОС» Авалон - Блохіна-Бєланова 1:4
9-30 «Терминал» Файєр Вуд-
Феміда 7:2 11-30 «Терминал» Здорова Нація - Поділля-ЕМС 0:10
=== Тур 4 ==1,12
13-00 «КОЛОС» Таксі-Лимон -
Діадема 3:2
14-00 «КОЛОС» Флін транс -
Блік 9:3
14-00 «КОЛОС» Нова Пошта - Авалон 4:3
15-00 «КОЛОС» Феміда -
Здорова Нація 6:2
15-00 «КОЛОС» Прокуратура -
Файєр Вуд 5:4 9-30 «Терминал» Поділля-ЕМС - Еко Дім 3:3
11-30 «Терминал» Сатурн(Вапнярка) -
Рівер Бойз 11:1
=== Тур 5 ==8,12
13-00 «КОЛОС» Блохіна-Бєланова
- Нова Пошта 7:3
14-00 «КОЛОС» Здорова Нація
- Прокуратура 2:7
14-00 «КОЛОС» Еко Дім -
Феміда 1:2
15-00 «КОЛОС» Авалон -
Таксі-Лимон 5:1
15-00 «КОЛОС» Файєр Вуд-
Сатурн(Вапнярка) 5:2
9-30 «Терминал» Діадема -
Флін транс 2:5 11-30 «Терминал»
Блік - Поділля-ЕМС 3:4
=== Тур 6 ===15,12
13-00 «КОЛОС» Флін транс - Авалон 8-2
14-00 «КОЛОС» Таксі-Лимон - Блохіна-Бєланова 5-8
14-00 «КОЛОС» Феміда - Блік 7-2
15-00 «КОЛОС» Сатурн(Вапнярка) -
Здорова Нація 7-5
15-00 «КОЛОС» Рівер Бойз -
Файєр Вуд 2-12 9-00 «Терминал» Поділля-ЕМС -
Діадема 5-0
11-00 «Терминал» Прокуратура
- Еко Дім 5-4
=== Тур 7 ===9,03
13-00 «КОЛОС» Здорова Нація
- Рівер Бойз
14-00 «КОЛОС» Еко Дім -
Сатурн(Вапнярка)
14-00 «КОЛОС» Блік -
Прокуратура 15-00 «КОЛОС»
Блохіна-Бєланова - Флін транс
15-00 «КОЛОС» Нова Пошта -
Таксі-Лимон 9-30 «Терминал» Діадема -
Феміда 4-2
11-30 «Терминал» Авалон -
Поділля-ЕМС 1-5
=== Тур 8 ===29,12
13-00 «КОЛОС» Флін транс -
Нова Пошта 11-4
14-00 «КОЛОС» Сатурн(Вапнярка) –
Блік 6-3
14-00 «КОЛОС» Феміда - Авалон 0-4
15-00 «КОЛОС» Прокуратура -
Діадема 5-2 15-00 «КОЛОС»
Рівер Бойз - Еко Дім 1-9 9-30 «Терминал» Файєр Вуд-
Здорова Нація 4-2
11-30 «Терминал» Поділля-ЕМС -
Блохіна-Бєланова 6-3
13-30 «КОЛОС» Блік - Блохіна-Бєланова 1-10 === Тур 9 ===5,01 13-00 «КОЛОС» Блохіна-Бєланова - Феміда 3-3
14-00 «КОЛОС» Таксі-Лимон - Флін транс 1-4
14-00 «КОЛОС» Блік - Рівер
Бойз 10-3
15-00 «КОЛОС» Діадема -
Сатурн(Вапнярка) 5-10 9-30 «Терминал» Авалон - Прокуратура 2-5 10-30 «Терминал» Нова Пошта -
Поділля-ЕМС 0-9
11-30 «Терминал» Еко Дім -
Файєр Вуд 2-1
=== Тур 10 ===26,01
13-00 «КОЛОС» Рівер Бойз - Діадема 1-3
14-00 «КОЛОС» Феміда -
Нова Пошта 4-2 14-00 «КОЛОС» Прокуратура - Блохіна-Бєланова 5-7
15-00 «КОЛОС» Сатурн(Вапнярка) –
Авалон 8-1 9-30 «Терминал»
Здорова Нація - Еко Дім 0-10
10-30 «Терминал» Файєр Вуд- Блік 4-3
11-30 «Терминал» Поділля-ЕМС -
Таксі-Лимон 3-4
=== Тур 11 ===2,02
8-30 «Терминал» Блік - Здорова Нація
14-00 «КОЛОС» Авалон -
Рівер Бойз 14-00 «КОЛОС»
Нова Пошта - Прокуратура
15-00 «КОЛОС»
Блохіна-Бєланова – Сатурн(Вапнярка)
15-00 «КОЛОС» Таксі-Лимон –
Феміда 9-30 «Терминал» Діадема - Файєр Вуд
10-30 «Терминал» Флін транс - Поділля-ЕМС
=== Тур 12 ===9,02 13-00 «КОЛОС» Феміда - Флін
транс
14-00 «КОЛОС» Сатурн(Вапнярка) -
Нова Пошта
14-00 «КОЛОС» Рівер Бойз -
Блохіна-Бєланова
15-00 «КОЛОС» Файєр Вуд -
Авалон 15-00 «КОЛОС» Здорова
Нація - Діадема 9-30 «Терминал»
Прокуратура - Таксі-Лимон
11-30 «Терминал» Еко Дім -
Блік
=== Тур 13 ===16,02
13-00 «КОЛОС» Діадема - Еко Дім
14-00 «КОЛОС» Авалон -
Здорова Нація
14-00 «КОЛОС» Блохіна-Бєланова
- Файєр Вуд 15-00 «КОЛОС»
Таксі-Лимон - Сатурн(Вапнярка)
9-30 «Терминал» Нова Пошта
- Рівер Бойз
10-30 «Терминал» Флін транс
- Прокуратура
11-30 «Терминал» Поділля-ЕМС
- Феміда
=== Тур 14 ===23,02
13-00 «КОЛОС» Здорова
Нація - Блохіна-Бєланова
14-00 «КОЛОС» Сатурн(Вапнярка) -
Флін транс
14-00 «КОЛОС» Рівер Бойз -
Таксі-Лимон
15-00 «КОЛОС» Файєр Вуд -
Нова Пошта
9-30 «Терминал» Прокуратура -
Поділля-ЕМС
10-30 «Терминал» Еко Дім -
Авалон
11-30 «Терминал» Блік -
Діадема
=== Тур 15 ===02,03
13-00 «КОЛОС» Флін транс - Рівер Бойз
13-00 «КОЛОС» Таксі-Лимон
- Файєр Вуд
14-00 «КОЛОС» Блохіна-Бєланова
- Еко Дім
14-00 «КОЛОС» Нова Пошта -
Здорова Нація 15-00 «КОЛОС»
Феміда - Прокуратура 9-30 «Терминал» Авалон - Блік
10-30 «Терминал» Поділля-ЕМС
- Сатурн(Вапнярка)
|