Суббота, 19.08.2017, 14:48

Меню сайта

Форма входа


                                                                                                          Футзал. Турнирная таблица
Команды 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 И В Н П Мячи О
1
Дом Кофе
  7:3 4:4 4:2 5:6 5:4 6:2 9:2 9:2 11:0 9:3 8:1 5:0 12 10 1 1 82-29 31
2
АКцентр
3:7   5:2 2:3 6:2 13:3 10:2 4:3 13:5 4:3 24:1 14:1 5:0 12 10 0 2 103-32 30
3
УФГ
4:4 2:5   3:5 5:2 7:3 7:2 7:3 9:3 8:2 5:3 17:0 5:0 12 9 1 2 79-32 28
4
Техноплюс
2:4 3:2 5:3   4:1 7:9 8:5 3:2 3:3 9:2 6:2 14:3 5:0 12 9 1 2 69-36 28
5
Эпицентр
6:5 2:6 2:5 1:4   3:3 2:3 6:5 5:0 13:2 5:3 10:0 5:0 12 7 1 4 60-36 22
6
Вболівальник
4:5 3:13 3:7 9:7 3:3   12:6 6:4 5:0 5:6 17:3 8:2 5:0 12 7 1 4 80-56 22
7
Авиатор
2:6 2:10 2:7 5:8 3:2 6:12   4:3 6:2 5:2 8:3 8:2 5:0 12 7 0 5 56-57 21
8
Феміда
2:9 3:4 3:7 2:3 5:6 4:6 3:4   5:7 8:1 5:1 8:3 5:0 12 4 0 8 53-51 12
9
Темп
2:9 5:13 3:9 3:3 0:5 0:5 2:6 7:5   8:8 2:4 7:2 5:0 12 3 2 7 44-69 11
10
Таксі "Лимон"
0:11 3:4 2:8 2:9 2:13 6:5 2:5 1:8 8:8   5:6 5:0 5:0 12 3 1 8 41-77 10
11
MEGASPORT
3:9 1:24 3:5 2:6 3:5 3:17 3:8 1:5 4:2 6:5   8:8 5:0 12 3 1 8 42-94 10
12
Рошен
1:8 1:14 0:17 3:14 0:10 2:8 2:8 3:8 2:7 0:5 8:8   5:0 12 1 1 10 27-107 4
13
ПТУ - 7
0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5 0:5   12 0 0 12 0-60 0
   
Регламент проведення чемпіонату міста Вінниці з футзалу(міні-футболу) серед аматорських команд 2012 р.
                           Календар ігор
      1 Тур
   17 березня(субота) "СКА"  

16.00  Рошен - ПТУ-7                    5:6

16.45   Дом Кофе - Техноплюс       4:2

17.30   АКцентр - Вболівальник     13:3 

18.15   Темп - УФГ                        3:9

19.45   Таксі "Лимон" - Феміда       1:8

14.00   MEGASPORT  - Епіцентр       3:5

      2  Тур
   24 березня(субота)  "СКА"

17.30   Феміда - АКцентр     3:4

18.15   Рошен - Дом Кофе   1:8

19.00  УФГ - Таксі "Лимон"  8:2

19.45  Авіатор - Темп         6:2

20.30   ПТУ-7 - Эпіцентр     3:7

22.00   Вболівальник  - MEGASPORT   17:2  

     3  Тур
    31 березня(субота)  "КОЛОС"

11.00  Дом Кофе - ПТУ-7                12:1   

11.00  Темп - Техноплюс                 3:3

12.00  Таксі "Лимон" - Авіатор         2:5

12.00  Эпіцентр - Вболівальник        3:3

19.30  АКцентр - УФГ                        5:2            

13.00 Феміда  - MEGASPORT             5:1   

     4  Тур
    1 квітня (неділя) "КОЛОС"

10.00  ПТУ-7 - Вболівальник          4:7 

10.00  Феміда - Эпіцентр                5:6 

11.00  Авіатор - АКцентр                2:10 

11.00  Техноплюс - Таксі "Лимон"   9:2 

12.00  Рошен - Темп                      2:7  

12.00  УФГ  - MEGASPORT                 5:3    

       5  Тур
    8 квітня (неділя)  

10.00   Эпіцентр - УФГ                 2:5

10.00  Таксі "Лимон" - Рошен       5:0 

11.00  АКцентр - Техноплюс         2:3

11.00  MEGASPORT - Авіатор         3:8

12.00   Темп - Дом Кофе              2:9

12.00  Вболівальник - Феміда       6:4

      6  Тур
     22 квітня (неділя) СК"КОЛОС"

10.00  ПТУ-7 - Феміда                     0:5

10.00  УФГ - Вболівальник              7:3

15.00  Авіатор - Эпіцентр                3:2

14.00   Рошен - АКцентр                  1:14

11.00   MEGASPORT - Техноплюс       2:6

11.00   Дом Кофе - Таксі "Лимон"     11:0

       7  Тур
    29 квітня (неділя)   СК"Колос"

11.00   Темп - ПТУ-7                        5:0

10.00   АКцентр - Дом Кофе              3:7

11.00  Эпіцентр - Техноплюс            1:4

12.00  MEGASPORT - Рошен              8:8

12.00   Вболівальник - Авіатор        12:6

10.00   Феміда - УФГ                        3:7

      8  Тур
    6 травня (неділя)   СК"Колос"

10.00   ПТУ-7 - УФГ                        0:5

12.00  Авіатор - Феміда                  4:3

11.00   Техноплюс - Вболівальник    7:9

11.00    Рошен - Эпіцентр                 0:10

12.00    MEGASPORT - Дом Кофе        3:9

10.00    Темп - Таксі "Лимон"            8:8

      9  Тур
    13 травня (неділя)   СК"Колос"

12.00   MEGASPORT - Таксі "Лимон"        6:5

          АКцентр - Темп                         13:5

10.00   Эпіцентр - Дом Кофе                6:5

11.00   Вболівальник - Рошен              8:2

11.00   Феміда - Техноплюс                 2:3

10.00    УФГ - Авіатор                          5:2

     10  Тур
    20 травня (неділя)   СК"Колос"

            ПТУ-7 - Авіатор                      0:5

10.00  Техноплюс - УФГ                       5:3

11.00 Рошен - Феміда                          3:8

11.00 Дом Кофе - Вболівальник           5:4

15.00 Таксі "Лимон" - АКцентр            3:4   

10.00 MEGASPORT - Темп                    4:2

     11  Тур
    27 травня (неділя)   СК"Колос"

         АКцентр - ПТУ-7                         5:0

         Эпіцентр - Темп                          5:0

11.00 Феміда - Дом Кофе                      2:9

10.00 УФГ - Рошен                              17:0

11.00 Авіатор - Техноплюс                    5:8

      12  Тур
    3 червня (неділя)   СК"Колос"

         ПТУ-7 - Техноплюс                    0:5

14.00  АКцентр - MEGASPORT               24:1  

18.30  Рошен - Авіатор                           2:8

14.00  Дом Кофе - УФГ      16 червня (субота)"Терминал" 14.00

          Темп - Вболівальник                  0:5

14.00  Таксі "Лимон" - Эпіцентр         2:13 

      13  Тур
    10 травня (неділя)   СК"Колос"

10.00  Эпіцентр - АКцентр                   2:6 

14.00  Вболівальник - Таксі "Лимон"    5:6 

15.00  Феміда - Темп                         5:7  

          Авіатор - Дом Кофе                 2:6

15.00   Техноплюс - Рошен                 14:3   

14.00  ПТУ-7 - MEGASPORT                 0:5   


Слушать радио онлайн
Статистика

На поле всего: 1
Гости: 1
Команда: 0

Copyright MyCorp © 2017Бесплатный хостинг uCoz